31 oktober 2011
halloween..
omdat het halloween is, leek een prentje met de addams family me wel zo toepasselijk. deze cartoon werd overigens gemaakt voor nieuw gehoer. klik erop voor een grotere versie.
nieuw gehoer? wat is dat voor geouwehoer? moet je hier even kijken..
29 oktober 2011
28 oktober 2011
27 oktober 2011
26 oktober 2011
25 oktober 2011
poster..
ik ben gevraagd om een flyer te maken voor m'n goede vrinden jan piet en joris korneel,
en hun hollandsche kerstavond in podium de vorstin. hieronder zie je eerst alle
losse componenten, gevolgd door de uiteindelijke flyer met tekst en foto's..
jan piet en joris korneel zijn overigens ook sinds kort aan het bloggen geslagen. het hollandsche avond blog vind je hierrr!
en hun hollandsche kerstavond in podium de vorstin. hieronder zie je eerst alle
losse componenten, gevolgd door de uiteindelijke flyer met tekst en foto's..
jan piet en joris korneel zijn overigens ook sinds kort aan het bloggen geslagen. het hollandsche avond blog vind je hierrr!
23 oktober 2011
walhallie is jarig..
zou ik toch bijna aan het feit voorbij zijn gegaan, dat m'n blog afgelopen woensdag precies 5 jaar bestond. op 19 oktober 2006 maakte ik dit blog aan, verzon de naam walhallie en plaatste op deze plek de eerste cartoon, niet geheel toevallig een oudere versie van bovenstaande prent. best blog, van harte gefeliciteerd en, als het aan mij ligt (en dat ligt 't voor zover ik weet ook), nog vele jaren.
22 oktober 2011
21 oktober 2011
18 oktober 2011
interactieve cartoon..
ben jij grappiger dan hallie lama? dan kan jij vast een leuk tekstje verzinnen bij bovenstaande cartoon..
dit is overigens een leftovertje van de door van speijk georganiseerde interactieve cartoonwedstrijd op de haarlemse stripdagen van 2010.
interactieve cartoons zijn op hun beurt weer een idee van de rustende jager.
17 oktober 2011
16 oktober 2011
brandgevaarlijke rolstoelen..

deze maakte ik voor en stond eerder op het weblog van rtv noord-holland naar aanleiding van dit artikel..
15 oktober 2011
14 oktober 2011
karroesel..
12 oktober 2011
11 oktober 2011
statistieken..

Al jaren bekijk ik met veel plezier de statistieken van m'n weblog en dan vooral met welke zoektermen de menschen mijn webstekje weten te vinden. Vandaag een paar screengrabs van deze vermakelijke lijstjes. Wat zijn jullie favorieten? De mijne zijn 'ouwe piemels', 'doedelzak sex cartoon' en 'lambik bloot'..











Op het Stripfestival in Breda kocht ik het erg grappige 'Dating for Geeks' (kopen dat boekje!) van Kenny Rubenis. Uiteraard was Kenny niet te beroerd om wat leuks voor me tekenen en zodoende meteen wat rare zoekacties te verklaren.
10 oktober 2011
8 oktober 2011
7 oktober 2011
6 oktober 2011
5 oktober 2011
24 hour comic..

Afgelopen zaterdag was 't 24 Hour Comics Day. Volg dit linkje en je kan mijn poging lezen. Veel plezier!
4 oktober 2011
3 oktober 2011
1 oktober 2011
24 hour comics day..

hallie doet ook dit jaar weer mee aan de 24 hour comics day.. hij start rijkelijk te laat en hoopt dus binnen 22 uur 24 pagina's strip te kunnen gaan tekenen.. je kan hem aanmoedigen in studio/k, waar hij sowieso tot morgenochtend 12.00 uur te vinden is.. bovenstaande prachtposter is overigens van de hand van maia matches, die dit jaar de organisatie van het evenement in amsterdam op zich genomen heeft.. de 24 hour comics day wordt dit jaar overigens op 3 plekken in nederland georganiseerd.. de vorderingen van de ploeg in amsterdam kan je hier volgen..
Abonneren op:
Berichten (Atom)




























