Rightyo. Ik heb zo'n gortig goed sociaal leven dat ik nu je spam ga vertalen. Het is portugees. Of je wil dat die knakker t-shirts voor je brouwt. Dat ie dat dan ook gewoon zegt...
ja, dat was altijd een waar festijn die schoolkranten. De lerarenfabeltjeskrant en KIP, de hersenruilbeurs, geweldig! ik heb ze bewaard. Ik vroeg me af of je ook strips uitbrengt en of die te koop zijn ergens?
de hersenruilbeurs. haha. die was ik zelfs al weer vergeten. wat dat strips uitbrengen betreft; ik heb een zogeheten small-press boekje uit dat via mij voor het luttele bedrag van 3,50 te bestellen is. voor hoe en wat stuur even een mailtje naar hallie.lama@gmail.com dan stuur ik 'm zsm jouw kant op! ook is m'n werk terug te vinden in het bundeltje van "nieuw gehoer", de cartoonbattleblog waarvan het linkje bovenaan deze pagina te vinden is.
na jarenlang te schitteren door afwezigheid vindt u hallie weer eens op de stripdagen in haarlem en wel bij de stand van rechtdoorzee/xtra/zwartwitmagazine..
Precies! Aanpakken die hap!
BeantwoordenVerwijderenMet z'n Donald Duck pakkie...
Hallie... wo bist du?
BeantwoordenVerwijderenVolgens mij is hallie op vakantie. Belachelijk! ;-)
BeantwoordenVerwijderenOhnee! *crepeer*
BeantwoordenVerwijderenDas toch geen excuus om ons zo alleen te laten? *snif*
BeantwoordenVerwijderenZelfs je hond doe je nog naar een kennel...
Rightyo. Ik heb zo'n gortig goed sociaal leven dat ik nu je spam ga vertalen.
BeantwoordenVerwijderenHet is portugees. Of je wil dat die knakker t-shirts voor je brouwt.
Dat ie dat dan ook gewoon zegt...
Het zal de jeugd van tegenwoordig wel zijn.
Niks mis met de jeugd van tegenwoordig, eh .
BeantwoordenVerwijderenmede namens hallie;
BeantwoordenVerwijdereninmiddels wel terug van vakantie, maar het internet is thuis dood...
nog even geduld er wordt aan gewerkt :)
Bedankt voor de update.
BeantwoordenVerwijderenHoef ik me ook geen zorgen meer te maken ;)
@Roos (én Hallie): Welkom terug! "Internet thuis is dood": Hilversum - media capital of the world...
BeantwoordenVerwijderenHallie! Leuk om je tekeningen nu ook op de digitale snelweg te zien, nadat je al eerder de Jonker volkrabbelde met gein.
BeantwoordenVerwijderengroeten, een fan
geheh..thanks..
BeantwoordenVerwijderende jonker..da's lang geleden..
ja, dat was altijd een waar festijn die schoolkranten. De lerarenfabeltjeskrant en KIP, de hersenruilbeurs, geweldig! ik heb ze bewaard. Ik vroeg me af of je ook strips uitbrengt en of die te koop zijn ergens?
BeantwoordenVerwijderengroeten, Bram van Eldijk ;)
de hersenruilbeurs. haha. die was ik zelfs al weer vergeten. wat dat strips uitbrengen betreft; ik heb een zogeheten small-press boekje uit dat via mij voor het luttele bedrag van 3,50 te bestellen is. voor hoe en wat stuur even een mailtje naar hallie.lama@gmail.com dan stuur ik 'm zsm jouw kant op!
BeantwoordenVerwijderenook is m'n werk terug te vinden in het bundeltje van "nieuw gehoer", de cartoonbattleblog waarvan het linkje bovenaan deze pagina te vinden is.
3,50? das geen geld. Ik zal je mailen want ben wel benieuwd wat je gemaakt hebt
BeantwoordenVerwijderen